x-Serwis
Apartamenty nad morzem
Atrakcje turystyczne
Katalog kanałów RSS
Black Point
Internetowe biura prasowe
WEBNODE - strony www Warszawa
Sport niepełnosprawnych
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Regulamin Katalogu

Aktualizacja: 01.02.2016


Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem www.dodaj.net Właścicielem katalogu jest Gabryel Group

Do katalogu dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działajace lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony przekierowujące na inne domeny. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragementów opisu - każdy zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów oraz usuwania stron "w budowie".

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest darmowa lub w wersji pro płatna. Płatności można dokonać za pomocą systemu Dotpay. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Alternatywnie można skorzystać z tańszej opcji - płatności przelewem. Szybkie płatności przelewem także obsługiwane są przez Dotpay. Cena SMSa i przelewu podana jest w formularzu. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2 dni. Wysłanie płatnego SMSa nie gwarantuje zaakceptowania wpisu.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego naszego katalogu.

Płatne punkty mogą być kupowane dopiero po zaakceptowaniu strony przez moderatora.

Serwis www.dodaj.net zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail. (newsletter)

Serwis www.dodaj.net podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Wpisy do katalogu dokonywane są na okres jednago roku. Na 30, 20 i 10 dni przed wygaśnięciem wpisu na podany w formularzu adres e-mail wysyłany jest link do bezpłatnego przedłużenia wpisu na kolejny rok. W przypadku nie kliknięcia w wysłany link wpis pozostaje w katalogu, ale prowadzące do strony linki nie będą linkami bezpośrednimi.
Z katalogu usuwane są strony:
- które nie istnieją,
- kierujące do domen wystawionych na sprzedaż,
- przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen,
- których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi).

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres [email protected]. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

menu
reklama
tagi
reklama
Polityka prywatności |  
All rights reserved © 2015-2016 dodaj.net by Gabryel Group. stat4u | kontakt: [email protected]